Nie omijaj kamieni – wykorzystaj je! - Usarya

Nie omijaj kamieni – wykorzystaj je!

kamienie
4 listopada 2020

Przeszkody – omijać czy spróbować je pokonać? Kto z nas nie stawał przed takim dylematem… W przypadku przedstawicieli niektórych branż to pytanie wybrzmiewa w sposób dużo bardziej dosłowny. Kamienie są bowiem jednym z najczęstszych problemów właścicieli gruntów ornych. Pamiętajmy jednak, że nie tylko rolników – odpowiedzialny przemysł i zanieczyszczenia nigdy nie idą ze sobą w zgranej parze. Zatem – omijać czy pokonywać? Dzięki innowacyjnej maszynie Husarya SCS-100 pojawia się trzecie rozwiązanie – wykorzystać!

Rewolucja technologiczna, potrzeba gospodarki niskoemisyjnej, zwrócenie się ku ekologii – to tylko kilka impulsów, które napędzają i będą napędzać polski przemysł! Przedsiębiorcy muszą być ekonomiczni, nowocześni i kreatywni – tak, jak nasz kombajn do zbierania kamieni!

Efektywność, wysoka wydajność i dokładność to atuty, które z pewnością doceni każdy (mały i większy) przedsiębiorca. Husarya SCS-100 posiada jeszcze jedną, niezwykle istotną dla przemysłu cechę – generuje minimalną ilość zanieczyszczeń. A skoro o ekologii i „zero waste” mowa. Cały bałagan, który zbiera maszyna, nie jest elementem zmarnowanym. Dzięki innowacyjnej formule, kamienie trafiają do bębna, w którym są dokładnie oczyszczane. W takiej formie stanowią idealnie przygotowany materiał, na przykład do sprzedaży dla branży budowlanej! Kamienie z łatwością można wykorzystać przecież do budowy ogrodzeń, altan, podmurówek, oczek wodnych czy przytulnych kominków. Nowoczesność maszyny – tak przecież dla przemysłu istotna – objawia się nie tylko na poziomie jej konstrukcji, ale także drobnych, z pozoru niezauważalnych elementów jak… panel sterujący! W tym przypadku jednak, szczegół świadczy o nowoczesnym, innowacyjnym ogóle!

© Designed by Result Media 2020